Traducerea | Dumitru Cornilescu |
Dimensiuni filă | 12 x 18 cm |
Dimensiuni copertă | 13 x 18,5 cm |
Culoare | --- |
Fermoar | Nu |
Copertă | flexibilă |
Margine | aurie |
Index de căutare | Nu |
Hărți color | Nu |
Concordanță | Nu |
Explicații | Nu |
Filă | albă |
Cuvintele Domnului Isus în roșu | Da |
Detalii
Setul Biblie + jurnal de studiu este format dintr-o Biblie cu copertă din vinilin, îmbrăcată într-un material textil, prelucrare manuală - handmade. Biblia este însoțită de un caiet care se asortează perfect cu modelul Bibliei.
Setul este extrem de util atât acasă, pentru studiul biblic personal, cât și pentru grupuri de studiu. Caietul poate fi folosit pentru însemnări personale, jurnal zilnic sau caiet de meditații.
De asemenea, setul poate constitui un cadou minunat pentru persoanele dragi!
În plus, acestea se pot personaliza prin brodare. Dacă dorești să-ți fie scris numele pe coperta Bibliei sau pe jurnal, te rugăm să adaugi cu atenție textul tău, exact așa cum dorești să apară scris. Atenție, completează fie câmpul „Text personalizare Biblie”, fie câmpul „Text personalizare jurnal” - sau ambele, în funcție de ceea ce dorești.
Se permit maxim 2 cuvinte pe bucată.
Imaginile sunt cu titlu de prezentare.
În cazul personalizărilor, termenul de execuție este 7-10 zile.